Matagot 10. līmeņa kāršu spēle

Brand:Matagot

3.9/5

32.33

10. līmenis ir kooperatīva kāršu spēle. Spēlētāji nevis sacenšas, bet cenšas kopā, lai palīdzētu Izzy izspēlēt visus 10 līmeņus katrā no 5 pasaulēm. Spēlētāji izspēlēs kārtis pa vienai uz 5:10 režģi, lai (cerams) pabeigtu spēli. Katrs Izzy pasaules apmeklējums tiks attēlots ar dažādām kāršu rindām uz galda. Lai uzvarētu, spēlētājiem ir jāizspēlē visas 40 līmeņu kārtis un visas 10 atiestatīšanas kārtis. Ja spēlētājs nevar izspēlēt kārti savā gājienā, spēlētāji (un Izzy) zaudēs.

EAN: 3760146643284

Kategorijas Zāķes un spēles, Jomas un aksesuāri, Kāršu spēles,

SPĒLĒTĀJU SKAITS UN VIDĒJAIS SPĒLES LAIKS: šī jautrā kāršu spēle bērniem un pieaugušajiem ir paredzēta no 1 līdz 5 spēlētājiem un ir piemērota 8 gadus veciem un vecākiem. Vidējais spēles laiks ir aptuveni 20 minūtes. JAUTRA ĢIMENES SPĒLE: visu vecumu spēlētājiem patiks jautri un nostalģiski mākslas darbi ar 8 bitu grafiku! Vairāki grūtības līmeņi piedāvā vēl vairāk izaicinājumu un mainīgumu. SADARBĪBAS SPĒLE: spēlētāji nesacenšas savā starpā, bet strādā kopā kā komanda, lai palīdzētu Izzy izspēlēt visus 10 līmeņus katrā no 5 pasaulēm. Mīklu SPĒLE: spēlētāji izspēlēs kārtis pa vienai uz 5:10 režģi, lai (cerams) pabeigtu spēli. Katra pasaules Izzy vizīte tiks attēlota ar dažādām kāršu rindām uz galda. Jums ir veiksmīgi jāievieto visas 50 kārtis klājā desmit kolonnās, bet spēlētāju rokas tiek turētas noslēpumā un var sniegt tikai nelielus ieteikumus. 8 BIT STRATĒĢIJAS KĀRŠU SPĒLE: šajā kooperatīvajā kāršu spēlē ar 8 bitu videospēļu grafiku palīdziet Izijam lēkt, lidot un cīnīties cauri 5 Woz Land pasaulēm. Vai viņš ar jūsu palīdzību sasniegs 10. līmeni?

Cooperative Card Game
This was our first cooperative card game or really cooperative game period. My teenage son and I learned it in just a few minutes and quickly played a game. We really enjoyed it and it has become one of our go to games now. It's nice to try and win and not be competing with each other. I love the look of the retro video game on the box and on the cards.